Jesteś tutaj: Start / Pracownicy CKI

Pracownicy CKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Pracownicy Centrum Kultury Izabelin

p.o. Dyrektora
Michał Postek

Zastępca Dyrektora ds. Programowych
Daria Kuźniecow-Dudko
d.kuzniecow-dudko@centrum.izabelin.pl

Zastępca Dyrektora ds. Sportu i Administracji 
Bronisława Bieńkowska
b.bienkowska@centrum.izabelin.pl
sport@centrum.izabelin.pl
administracja@centrum.izabelin.pl

Księgowość
Centrum Usług Wspólnych Izabelin
tel. 22 111-00-76

Administracja
Jacek Hałuszka - kierownik
j.haluszka@centrum.izabelin.pl

Specjalista ds. Kultury Fizycznej i Sportu
Agnieszka Kopytek
a.kopytek@centrum.izabelin.pl
sport@centrum.izabelin.pl

Specjalista ds. edukacji (zajęcia kulturalne i sportowe)
Dominika Smolińska
d.smolinska@centrum.izabelin.pl

Gazeta Listy do Sąsiada
Iwona Mazurek, Karolina Dubaniewicz, Katarzyna Konczarek-Strzałkowska 
gazeta@centrum.izabelin.pl
i.mazurek@centrum.izabelin.pl
k.dubaniewicz@centrum.izabelin.pl
k.konczarek-strzalkowska@centrum.izabelin.pl

Realizacja imprez (technika, realizacja, koordynacja)
Grzegorz Nowicki
g.nowicki@centrum.izabelin.pl
Daniel Domagała
d.domagala@centrum.izabelin.pl

Sekretariat
Aleksandra Wiklak
a.wiklak@centrum.izabelin.pl
sekretariat@centrum.izabelin.pl
Aleksandra Hodur
a.hodur@centrum.izabelin.pl
sekretariat@centrum.izabelin.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Centrum Kultury Izabelin
Data utworzenia:2021-12-31
Data publikacji:2021-12-31
Osoba sporządzająca dokument:Administrator
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:647

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2022-09-01 23:56:33Administratoraktualizacja danych Dyrektora CKIPracownicy CKI
2021-12-31 13:46:36Administratoruruchomienie nowej strony BIP Centrum Kultury IzabelinPracownicy CKI